BLOG ZAKOŃCZONY 03.02.17.
Wszystko, co znajduje się na tym blogu jest tylko i wyłącznie pracą mojej wyobraźni, fikcją literacką i nie ma związku z rzeczywistością. Wszelka zbieżność zdarzeń, imion i nazwisk jest przypadkowa! Tekst nie ma za zadanie nikogo obrazić. Występują sceny erotyczne, wulgaryzmy. Generalnie opowiadanie nie powinno być czytane przez osoby poniżej 18. roku życia, ale umówmy się - każdego gorszy coś innego. Ja muszę Was uprzedzić o czym się da, żeby nie dostać po głowie. Czytacie na własną odpowiedzialność.

SPAM

Jest to miejsce na Waszą reklamę jak i powiadomienie mnie o nowościach u Was :)
Reklamujcie się do woli. Sama grzebię w blogach godzinami, żeby rozgłosić swoje opowiadanie, więc powiem krótko: ta zakładka jest dla Was. Wiecie, co robić :)
Musicie jednak wiedzieć o mnie 2 rzeczy:
1. Nie uznaję zasady "czytanie za czytanie", "komentarz za komentarz". Oczywiście moi czytelnicy są dla mnie priorytetem, bo chciałabym im się odwdzięczyć, ale jeżeli nie spodoba mi się Twój styl pisania, to nie masz co liczyć, że zostanę stałym gościem Twojego bloga. Czytanie ma być dla mnie przyjemnością - nie męką z przymusu. Brzmię tutaj ostro, wiem, ale nie bierz tego do siebie. Możesz podobać się milionom ludzi, a mnie akurat nie, po prostu, nie każdy lubi wszystko ;)
2. Zachęcam do zostawienia jakiegoś szerszego opisu Waszego bloga/opowiadania. Przyznam szczerze, że komentarze "super blog, zapraszam do siebie" lub też zwykłe "zapraszam" z linkiem odsyłającym do Waszego dzieła raczej nie sprawiają, że chcę do Was zajrzeć xD

171 komentarzy:

 1. pierwsza z 24 opowieści o miłości. coś lekkiego, z przesłaniem, cholernie mojego. o kim? zobacz. co dalej? pomyśl. głębokie. czasem nawet z sensem. zapraszam. www.zyja-aby-kochac.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Opowiadanie znalazło się w katalogu z wyobraźnią.
  Pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Z niecierpliwością czekam na rozdziały :)
  A narazie zapraszam na swojego bloga o tematyce nieco fantastycznej, ale romans i humor także się znajdą; ) moje opowiadanie to historia Yre, która postanawia popełnić samobójstwo. Dopiero śmierć przynosi to, o czym zawsze marzyła. Cóż to jest? O tym już musisz przeczytać :) zapraszam :)
  Letha Kenda
  http://kszwamzp.blogspot.com/
  Ps. O rozdziałach informuj mnie w moim spamie, na pewno wpadnę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie zapraszam na opowiadanie pt. 'MÓWIMY ŻYCZENIE DO SPADAJĄCEJ GWIAZDY'.
  Pozdrawiam,
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj! :) Serdecznie chciałabym zaprosić Cię na mojego, nowego bloga. :) http://zaspiewajmyrazem.blogspot.com/ Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli masz czas i odrobinkę ochoty -zapraszam na http://zgubione-slowa.blogspot.com
  W rolach głównych Noelle oraz Matt.
  Wesołych Świąt 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć! :) Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na coś nowego w moim wykonaniu, na coś z innej beczki! Może akurat Ci się spodoba? Zapraszam serdecznie! ;)
  http://just-give--me--a--reason.blogspot.com/

  Pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga :)
  http://dopoki-serce-nie-przestanie-bic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć.

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej!
  Serdecznie zapraszam na drugi rozdział do Andersa i Idy: http://jesli-mowisz-o-milosci.blogspot.com/2016/04/dwa.html
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć, dzięki za zgłoszenie do katalogu.
  Twoje opowiadanie znalazło się już u nas.
  Pozdrawiam ( :
  Etykiety tworzymy na potrzeby zgłaszającego więc są. ( :


  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Wychowujemy się na baśniach, w których dziecinnie łatwo jest odróżnić dobro od zła. Widzimy wilka - zło! - widzimy Czerwonego Kapturka - dobro! Napotykamy Księcia, który jest idealny od stóp do czubka głowy, wzdłuż i wszerz. Obserwujemy losy skrzywdzonych dziewcząt o złotych sercach, które spotyka szczęśliwe zakończenie. Co się jednak stanie, gdy weźmiemy pod uwagę rzeczywistość i to, że nie jest ona biało-czarna, a raczej namalowana w odcieniach szarości?

  Poplątane Zakończenie to inne spojrzenie na świat wiedźm i księżniczek, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje być. Kto dostanie koronę, a kto odleci na miotle? Czy dobre zakończenie istnieje?

  Dowiedzieć się możesz na świeżym blogu poplatane-zakonczenie.blogspot.com

  Where is my crown? — Księżniczka Cordelia.

  OdpowiedzUsuń
 13. W roli głównej Thomas Jaeschke :)
  Zapraszam ;)
  http://you-me-and-volleyball.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam serdecznie na pierwszy rozdział. ;)
  http://just-give--me--a--reason.blogspot.com/

  Pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 15. [SPAM]
  Słowo ma ogromną wartość. Wartość której nie potrafimy sobie nawet wyobrazić. Słowo ma moc. Przerażającą moc. Może razem nauczymy się, jak zapanować nad słowem?
  Healer Words to blog (chyba) felietonistyczny. Amatorka pisania – Helaer – wraz z innymi duszyczkami postanowiła wkroczyć na nieznane dotąd wody oceanu i stworzyć coś, co pobudzi szare komórki Kociaków do myślenia. W codziennym biegu przeplatają się w naszym życiu prawdy oczywiste wyrażane słowami. Słowo ma moc. Tylko wytrawny gracz umie panować nad słowem, wyrażać słowami to, co czuje, chce przekazać innym.
  Nic chyba nie stoi na przeszkodzie byśmy stali się wytrawnymi graczami, prawda?
  Zapraszam na > Healer Words <
  Z ukłonami, Healer

  OdpowiedzUsuń
 16. Uwaga Spam!
  "Nie miała pojęcia, że napisanie książki, która okaże się hitem tak zmieni jej świat.
  Rose to zwyczajna dziewczyna jakich wiele. Ma dobrą przyjaciółkę i wspaniałego chłopaka, oraz plany na przyszłość. Wszystko zmienia nieoczekiwane przybycie tajemniczego chłopaka.
  Varian Vargas przemierza świat by odnaleźć ukochaną, która miała się odrodzić. Po przeczytaniu książki wie, że to ona, lecz wszystko idzie nie tak. Rose go nie pamięta i nie wierzy w całą historię mężczyzny. Nawet, gdy ktoś usiłuje namieszać w jej życiu a uczucia ciągle płatają figla. Kiedy odkrywa, że jest bohaterką własnej książki i Wybranką mającą pokonać niebezpieczną Królową wampirów zaczyna wątpić we własną rzeczywistość i wszystko, co ją otacza.
  Co zrobisz, gdy cały świat stanie ci na głowie?
  Czy Rose pogodzi się ze swoimi uczuciami?
  Kto ucierpi w walce o jej serce?
  Jaką decyzje podejmie dziewczyna kiedy wyjdzie na jaw prawda o przeznaczeniu?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nową, niebezpieczną historię w której miłość może przynieść prawdziwe niebezpieczeństwo..."
  www.autorska-strefa.blogspot.com!
  Życzę przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na pierwszy rozdział z historii Thomasa i Jessy :)
  http://you-me-and-volleyball.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Blog został dodany do Katalogu Euforia.
  Pozdrawiam, Białko :>

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam na ostatnią część na http://zgubione-slowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Witaj!
  Przybywam z mitycznych krain i pragnę Cię zaprosić na łono Pól Elizejskich, a także szczyty Helikonu. W ów krainach zrzeszam opowiadania, takie jak Twoje.

  pola-elizejskie.blogspot.com
  helikon-elizejski.blogspot.com

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej!
  Serdecznie zapraszam na trójkę do Fannisa: http://jesli-mowisz-o-milosci.blogspot.com/2016/04/trzy.html
  Mam nadzieję, że wpadniesz i choć trochę Ci się spodoba. :)
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona i On. Holly i Thomas. Przyjaciele z dzieciństwa. Jednak pewna sytuacja zmienia ich życie. Tracą kontakt, zapominają, że kiedykolwiek się znali.
   Wtedy Holly o Thomasie przypomina mama. Dziewczyna chcę dowiedzieć się kim on jest, dla tego wylatuje do obcego kraju który zwie się Polską...
   Jak potoczą się ich losy? Zapraszam :)
   http://niewinnahistoria.blogspot.com/

   Usuń
 23. Serdecznie zapraszam na mojego nowego I pierwszego bloga:
  Whenthedreacomestrue.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Serdecznie zapraszam na mojego nowego I pierwszego bloga:
  Whenthedreacomestrue.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Witaj. Z tej strony Eve. Chciałabym poinformować o zmianie tytułu oraz adresu opowiadania. Od tej chwili opowiadanie nosi tytuł: Do zobaczenia, kochanie. Znajdziesz je na stronie: http://dozobaczeniakochanie.blogspot.com/

  Niedługo pojawi się u mnie nowy rozdział. Przepraszam za wszelkie niedogodności oraz proszę o chociażby krótki komentarz. :)

  PS w najbliższym czasie zjawię się, żeby nadrobić zaległości u Ciebie oraz zapraszam do siebie, jeśli posiadasz u mnie zaległości :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Serdecznie zapraszam na „Wschód księżyca w twoich oczach”!

  Czy na wojnie i w miłości istnieją zasady? Jak oddzielić rozum od serca? Jak wiele krzywdy potrafi wyrządzić człowiek owładnięty nienawiścią? Oto opowieść przepełniona magią, namiętnością oraz nasycona przygodami.
  Pomimo upadku Lorda Voldemorta, w czarodziejskiej społeczności nie nastał upragniony spokój. Wciąż panuje nastrój grozy, trwa zimna wojna. Eliminowani są dawni poplecznicy Czarnego Pana. Strach przed odrodzeniem się zła zmusza porządnych ludzi do popełniania ohydnych czynów. Nic nie jest czarno białe.
  Tuż przed rozpoczęciem ostatniego roku nauki w Hogwarcie, Draco Malfoy poznaje intrygującą osobę, która odmienia całe życie młodzieńca. Nie wie jednak, że nie pojawiła się ona na jego drodze przypadkiem, a tym bardziej nie przypuszcza co może skrywać uwodzicielskie spojrzenie Dorindy. Tymczasem niebezpieczną grę pomiędzy nimi rozpoczyna wspólnie spędzona noc.
  „Wschód księżyca w twoich oczach” przedstawia dalsze losy bohaterów „Harry'ego Pottera”. Dawny Wybraniec wraz z przyjaciółmi wkracza w dorosłe życie. Nie potrafią oni zapomnieć o bolesnych doświadczeniach, ich blizny nadal pozostają otwarte. Wydawać się by mogło, iż jedynie Hermiona próbuje odciąć się od przeszłości, wyciągając ku wrogom pojednawczą dłoń. Dojrzała decyzja przynosi dziewczynie burzę sprzecznych uczuć. Już niebawem będzie musiała zdecydować jaką drogą pragnie kroczyć...
  Wielka miłość, trudne wybory, mnóstwo pojedynków, intrygi... Wszystko to stanowi tło płomiennego romansu. Kto tym razem zwycięży? Czy bezpieczeństwo świata czarodziejów ponownie zawiśnie na włosku? Ile można poświęcić dla ukochanej osoby? Przekonajcie się sami!

  http://as-the-moon-was-rising-in-your-eyes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Hej, hej!
  Serdecznie zapraszam na prolog do Karola i Laury: http://zapomniales.blogspot.com/2016/04/prologue.html
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 28. Zupełnie nowa historia dwojga ludzi. Dwie dusze, którymi kieruje los spotkają się na życiowym zakręcie. Jak potoczy się ich historia? Przekonajmy się :) W roli głównej Rafał Buszek!
  http://los-nam-szanse-dal.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Hej Kochana!
  Zapraszam na rozdział pierwszy: http://zapomniales.blogspot.com/2016/04/one.html
  Całuję :*

  OdpowiedzUsuń
 30. Witaj!
  Piszesz opowiadanie? Pragniesz mieć większe grono czytelników? A może prowadzisz katalog/ szabloniarnię/ ocenialnię i poszukujesz kogoś do pomocy? Chcesz się zareklamować?
  Dobrze trafiłeś! Szukam – Blogspot stoi otworem!
  Szukam – Blogspot to nowo powstały katalog wszelkiej maści katalogów, spisów, analizatorni, recenzowni, ocenialni, betowni, szabloniarni, zwiastunowni, stowarzyszeń i innych blogowych społeczności oraz samodzielny katalog opowiadań.
  Już nie musisz szukać w odmętach Internetu odpowiedniego bloga, bo to wszystko jest teraz tutaj — w Szukam – Blogspot!

  sb--sb.blogspot.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 31. San Francisco - jedna z większych metropolii Stanów Zjednoczonych. Jak w tym mieście odnajdzie się cicha i spokojna dziewczyna, która poszukuje swojego własnego ja? Doszczętnie zniszczona przez swego ojca poszukuje odpowiedzi na podstawowe pytanie - po co tak właściwie żyjemy? Zaczyna wątpić w sens istnienia aż pojawia się on… Pan Hasting.

  Serdecznie zapraszam na moje opowiadanie :) Nutka romansu, odrobina thriller’u oraz komedii!

  ----> Mr. Hasting <----

  Pozdrawiam, Seramo!

  OdpowiedzUsuń
 32. Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  wirus-r.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam na bloga o Francuzach. W rolach głównych Jenia Grebennikov, Julien Lyneel i Nicolas Marechal :)
  Blog pisany w formie pamiętniku :)

  "22 maj 2016 rok.
  Pierwszy wpis powinien być jakiś taki...sensowny? No, ale w moim życiu nic nie jest sensowne.
  Wiec jak teraz to wygląda? Siedzę z napuchniętymi, mokrymi od płaczu oczami, z ogromnym czerwonym kocem na głowie i z długopisem oraz z kartkami papieru w dłoni.
  Sophie - Pierwsza rzecz którą zapisałam. Tak Sophie to moje imię. Sophie Marechal, dziewczyna z przedmieść jak i siostra Nicolasa Marechala. Podobno znanego siatkarza, ba! Nawet nie podobno! Ale nie o nim tu mowa, lecz o mnie. Ech...w sumie nie wiem po co to piszę. "Przecież nic nie osiągniesz, a na pewno nie to co Nicolas" - Słowa ojca chodzą mi cały czas po głowie (...)" Jak potoczy się to dalej? Zapraszam! :)
  http://dajmipewnosczetowszystkojesttegowarte.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Informuję że nowy rozdział Twojego opowiadania pojawi się jutro o godz. 17:00 w Katalogu z wyobraźnią.
  Pozdrawiam ( :

  OdpowiedzUsuń
 35. Każdy ma swojego Anioła Stróża, tylko czasem źle sobie wyobrażamy jego rolę.
  Jeśli rozrzucimy klocki Lego i ich nie posprzątamy, nie dziwmy się, że nadepniemy na jednego z nich, jeśli nie nauczymy się na sprawdzian z matematyki, Anioł nie podpowie nam wzoru na deltę.
  Serdecznie zapraszam ;)
  http://niewidoczne-widoczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Serdecznie cię zapraszam na mojego bloga gdzie publikuję swoje, własne opowiadanie o tematyce fantasy.


  Krainę Arcarion nawiedzają okropne ciemności, a w pałacu wciąż powstają nowe intrygi, które potrafią zniszczyć każde istnienie. Zdrajcy próbują królową zrzucić z tronu, a mieszkańcy chowają się przed straszną bestią co im zagraża.

  Tymczasem młoda syrena o imieniu Lydia wyrusza do stolicy, by tam rozpocząć nowe życie nie zdając sobie sprawy z zagrażającego jej niebezpieczeństwa. Po drodze poznaje wilkołaka Caleba, złodziejaszka Titusa, tancerkę Elainę, maga Corneliusa oraz dziewczynę z jednym okiem Nylę, która posiada niesamowite umiejętności.

  http://krople-przeszlosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Hej Kochana! :*
  Chciałabym Cię prosić o zapoznanie się z dość istotną informacją. :)
  http://jesli-mowisz-o-milosci.blogspot.com/2016/05/informacja.html?m=1
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 38. Wydawałoby się, że wszystko jest z nim w jak najlepszym porządku, ale równie dobrze pod jego zdjęciem ze sztucznym uśmiechem i podpisem redaktor miesiąca, można by napisać — Scorpius Malfoy, lat dwadzieścia trzy, sześćdziesiąt osiem kilogramów sarkazmu i ironii, fatalny kontakt z rodzicami, pół—mugolskie życie; obecnie bez nadziei i kompletnego serca. Przekrój życia Scorpiusa Malfoy'a ukazuje momenty i decyzje, które wpłynęły na dzień obecny. Co z jego beznadziejną sytuacją ma wspólnego kontrowersyjna gazeta, Quidditch, ślub, eliksiry koloryzujące oraz kilkoro młodych czarodzejów w roli niezbyt pomocnych przyjaciół? No i, oczywiście, Albus Severus Potter szatan na miotle, gwiazda Quidditcha oraz kapitan Sępów z Vracy?

  nadejdzie-czas.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Mam zaszczyt zaprosić Cię na porywającą historię Artura i Oli.
  http://spojrz-powiedz-ze-kochasz.blogspot.com
  Pozdrawiam, Mgix

  OdpowiedzUsuń
 40. Tak, wiem, że pojawił się rozdział piąty :) . Zostawiłam go sobie na dzisiaj :)
  Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny.

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam serdecznie na początek historii Rafała i Zuzy. Czy dwie dusze, którymi kieruje los spotkają się na życiowej ścieżce? Przeżyj tę opowieść razem z nimi. :)
  http://los-nam-szanse-dal.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Witaj!
  Właśnie otworzyłam nową ocenialnię, Logiczna Ocena Blogów, w skrócie LOB. Zachęcam Cię do zapoznania się z regulaminem i zgłoszenia swojej strony do recenzji. :)
  Pozdrawiam i życzę sukcesów,
  Jasmine
  logiczna-ocena-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. http://thedemoninsidebyedi.blogspot.com/ Zapraszam na moje opowiadanie The Demon Inside.
  Gdzieś pośrodku Niczego, leży wyspa Pandemonium. Jest to siedziba zła, szerokopojętego zła i ciemności. Żyją tam niczego nieświadomi wyznawcy Dobra, nie wiedząc że wśród nich są też ludzie o innych przekonaniach czy nawet... Bezduszni.
  Beduszni... Żli... Demony.
  Za dnia zwykłe chłopaki, w nocy pokazują swoje wewnętrzne bestie. Kochają i zabijają tak samo mocno.

  OdpowiedzUsuń
 44. Cześć! Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga snake-being.blogspot.com. Mam nadzieję, że wpadniesz :)

  Hermiona i Draco nigdy nie żywili do siebie pozytywnych uczuć. Kiedy Malfoy zaczyna potrzebować pomocy w rozgryzieniu pewnych elementów układanki, a Granger rozstaje się z Ronem, drogi dawnych wrogów zaczynają się przeplatać, aby ostatecznie się połączyć. Hermiona nie wie, że została wciągnięta do gry i nieświadomie może się przyczynić do katastrofy i upadku Zakonu Feniksa na czele z Dumbledorem. Natomiast Draco nigdy nie przypuszczał, że jego intryga przerodzi się w gorący romans, który może przynieść nieoczekiwane konsekwencje.

  OdpowiedzUsuń
 45. To dzięki Tobie, Michale, zaczęłam na nowo wierzyć, ze to ma sens. Byłeś jednak dla mnie zbyt idealny, zbyt dobry. Kocham Cię do szaleństwa.

  Zwariowałam, czyli muszę napisać coś krótkiego ♥ Dzik i Sara. Sara i Dzik. I chyba jeszcze ktoś...

  http://pozostaniesz-moja.blogspot.com/2016/06/byam-szczesliwa.html

  OdpowiedzUsuń
 46. Lisa Regoth miała sześć lat. Życie małej dziewczynki, która ledwo uczyła się odróżniać sen od rzeczywistości, dzień od nocy, zawisło na krawędzi w jednej chwili, wystawione na próbę przez los. Jedna noc. Jedna godzina, potrafiła zmienić wszystko. Śmierć. Samotność. Czas musiał płynąć. Lisa Regoth miała 15 lat. Po jej dzieciństwie niewiele jej zostało. Jedynie mgliste urywki w pamięci. Czy mogą kiedyś złączyć się w całość? Co zrobi, kiedy dowie się, że wszystko to, w co dotychczas wierzyła, było kłamstwem? Jaka będzie jej reakcja, gdy dowie się kim naprawdę jest, kim byli jej bliscy? Jak poradzi sobie zwykła dziewczyna, z tym, czym dane będzie się jej mierzyć? Jak poradzi sobie, mierząc się ze samą sobą?
  Zapraszam cieplutko,
  http://zgubiona-dusza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Hej Kochana!
  Wracam po przerwie i zapraszam na nowe rozdziały:
  http://jesli-mowisz-o-milosci.blogspot.com/2016/06/cztery.html?m=1
  http://zapomniales.blogspot.com/2016/06/two.html?m=1
  Pozdrawiam, Aniaa

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam na mojego, nowego bloga http://60dnidoroslosci.blogspot.com/p/prolog.html Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 49. Zapraszam na nowość: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/07/szesc.html <3

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszam Cię na moją podtronę "Miśka Ocenia" *KLIK* :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Zapraszam na nowe opowiadanie, którego głównymi bohaterami będą francuscy siatkarze, a konkretnie: Earvin N'Gapeth, Thibault Rossard i Kevin Tillie. Liczę, że zajrzysz i jeśli Ci się spodoba zostaniesz na dłużej :)

  http://we--can--keep--it--undercover.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Jako, że moje kochane "Źródło" się skończyło ( przez co dalej cierpię :P) informuje tutaj, bo w końcu czas zacząć przygodę z "Fobią" :D

  Serdecznie zapraszam na 63 rozdział u Domy i Zbycha :).
  http://ty-i-ja-i-siatkowka-do-konca-zycia.blogspot.com
  Pozdrawiam Dooma :).

  OdpowiedzUsuń
 53. uwaga Spam!
  Mija kilka lat od zakończenia bitwy o Hogwart. Losy wielkiej trójki zostają rozdzielone. Hermiona po rozstaniu z Ronem wyjeżdża do Włoch uciekając przed natarczywością Wiktora Kruma, który za wszelką cenę chcę być jej opiekunem. Niestety los nie jest dla niej łaskawy. Brutalnie zgwałcona przez brata Dracona odkrywa, że jest w ciąży.
  Kolejne lata idą do przodu.
  Kobieta samotnie wychowuje dziecko ledwo wiążąc koniec z końcem, gdy nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się Draco. Chcąc spełnić życzenie ojca ma odnaleźć syna swego brata. Gdy odkrywa kim jest matka postanawia jej pomóc. Wkrótce okazuje się, że los ma dla kobiety jeszcze jedną brutalną niespodziankę.
  Czy mimo przeciwności losu dwojgu dorosłych ludzi uda się odnaleźć drogę do miłości?
  A może na miłość już jest za późno?
  Kobieta po przejściach i mężczyzna z doświadczeniem zapraszają na nową historię.
  Zapraszam serdecznie na ; www.pokochac-lotra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. Zapraszam na moje opowiadanie Tears Dont Fall.
  Opowiada historię opartą na faktach, której bohaterem jest zagubiony w sobie chłopiec. Toczy codzienną walkę z nienawiścią, swoimi wewnętrznymi demonami, jak i tymi ze świata zewnętrznego, ukrytymi w ludziach.
  http://tearsdontfallbyedi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Zapraszam serdecznie na nowy epizod na: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/07/siedem.html <3

  OdpowiedzUsuń
 56. Antoine poświęcił dla piłki swoją pierwsza wielką miłość. Karierę postawił na pierwszym miejscu i chociaż twierdzi, że tak musiał postąpić do dzisiaj boryka się z wyrzutami sumienia. Kiedy wreszcie dorósł, ułożył sobie życie i założył rodzinę, los ponownie stawia na jego drodze dawną miłość. Tylko tym razem to właśnie to co ich wcześniej rozdzieliło –piłka - splata ich losy ze sobą. Co może się stać jeśli dwójka kiedyś zakochanych w sobie do szaleństwa nastolatków po latach znowu się spotka?
  Zapraszam: http://francuski-sen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Po dość długiej nieobecności chciałabym zaprosić na kolejny rozdział. ;) Mam nadzieję, że zostawisz po sobie jakiś ślad! ;)
  http://just-give--me--a--reason.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. http://jedno-twoje-spojrzenie.blogspot.com/
  Zapraszam i liczę na Twoją obecność :)

  OdpowiedzUsuń
 59. Zapraszam serdecznie na nowość na: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/07/osiem.html?m=1 <3

  OdpowiedzUsuń
 60. Zapraszam na ostatnią część historii Meredith i Matta
  http://znikamy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Zaczęło się to już w szkole gimnazjalnej. Przyjaźniliśmy się wszyscy razem w piątkę od przedszkola.. Było po prostu zajebiście, aż do momentu przyjścia jednej dziewczyny do naszej klasy. Nazywała się ona Diana. Miała piękne jasne włosy, błękitne oczy i promienisty uśmiech. Wpadła ona nam wszystkim w oko. Mieliśmy jedną zasadę, ten który zobaczy dziewczynę pierwszy ma prawo ją poderwać. Ale w tym wypadku nikt nie chciał się podporządkować tej zasadzie, gdyż zobaczyliśmy ją w jednym momencie. Co przerwa podchodził do niej każdy z nas. Rozmawialiśmy z nią, ale po szkole, gdy zawsze się spotykaliśmy trochę się pokłóciliśmy. Zwyzywaliśmy się, a na drugi dzień nawet pobiliśmy. To tylko i wyłącznie wina tej dziewczyny. Nie mogła się zdecydować na żadnego z nas więc chciała się nami pobawić. Wyszło jej to, bo przez tę gierki nasza przyjaźń legła w gruzach. Wszyscy się rozeszli w swoje strony. Zayn, Liam i Louis zaczęli brać udziały w nielegalnych wyścigach, ćpać, palić i robić inne głupoty, a przede wszystkim między sobą rywalizować. Harry i Niall po pewnym czasie znów zaczęli się kolegować, ale to nie to samo. Chcieli oni by wróciły te czasy pięknej przyjaźni, lecz wiedzieli, ze to nigdy się nie zdarzy. Teraz są już starsi, chodzą do tej samej szkoły, ale się do siebie nie odzywają. Jedyną szansą na naprawienie tej przyjaźni będzie poznanie trójki przyjaciółek. One pomogą naprawić to co się kiedyś popsuło. Może wrócą te czasy z lat gimnazjalnych, a może nawet znajdą się nowe miłości i serca chłopaków zapomną o miłości, która złamała ich serca.
  you-are-fire-starting-in-my-heart.blogspot.pl/

  OdpowiedzUsuń

 62. Jesteś mała, nic nie wiesz o życiu, bawisz się lalkami, kochasz słodycze. Po prostu idealne dzieciństwo, aż poznajesz starszego chłopca. Niby nic takiego, bo co to znaczy dla dziecka? A jednak to coś zmienia.. Szczególnie jak ponownie patrzysz w jego oczy, będąc już dorosłą kobietą. Wtedy najdalsze wspomnienia mogą wrócić, nawet jeśli bliscy tego nie chcą, a ty i tak się nie powstrzymasz. Bo właśnie tego chce los, on zbliża do siebie ludzi, mimo sprzeciwu całego świata. To się nazywa przeznaczenie, którego tutaj nie da się oszukać, a jedynie możesz je znaleźć...
  http://you-are-my-destiny-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. http://jedno-twoje-spojrzenie.blogspot.com/2016/08/3-nowe-szanse.html
  Zapraszam na nowy rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 64. coś nie siatkarskiego, ale może ci się spodoba. bo o ludziach. bo o zagubionych ludziach ♥

  << Jesteś moją muzą, moją drugą połówką jabłka i wiem, że chcę abyś była w moim życiu już na zawsze. Czy uczynisz mi ten zaszczyt i zostaniesz moją żoną? >>

  Serdecznie zapraszam na trzecią część Darka i Jagody ;*

  ret.

  http://bol-istnien-ziemskich.blogspot.com/2016/08/rozdzia-trzeci.html

  OdpowiedzUsuń
 65. http://todayforgetyourpast.blogspot.com
  'Czy ona odnajdzie wreszcie spokój? Czy on pomoże jej ukoić zszargane nerwy i psychikę? Czy ona będzie potrafiła oderwać się od przeszłości i ruszyć w przyszłość? Czy on zlekceważy swoje problemy zdrowotne dla niej? Czy oni dadzą radę powstrzymać okrutny los i przeciwstawić się mu?' - Serdecznie zapraszam na opowiadanie z siatkówką w tle i siatkarzami reprezentacji Polski w rolach głównych :))

  OdpowiedzUsuń
 66. Po krótkiej przerwie zapraszam na nowość: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/08/dziewiec.html <3

  OdpowiedzUsuń
 67. Witaj!

  Jestem tu tak jakby nowa. Słyszałam, że należy ludzi zapraszać na bloga, więc chciałabym to teraz zrobić: zapraszam Cię na mojego ‘pierwszego’ bloga. Miniaturki, krótkie opowiadania o sportowcach, przede wszystkim siatkarze i skoczkowie narciarscy.
  Poznaj Lilkę, jej dziwactwa i autobus, który przypadkiem coś zmieni. Zapraszam na bloga i na opowiadanie W dobrą stronę. Na mój debiut.
  Pozdrawiam, Lydia.
  http://no-chodz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. Hejo :*
  Serdecznie zapraszam na nowy 64 rozdział u Dominiki i Zbyszka :)
  Po długiej wakacyjnej przerwie i przemyśleniu kilku spraw związanych z blogowaniem wracam !
  Mam nadzieję, że się spodoba :)
  Pozdrawiam Dooma :).
  http://ty-i-ja-i-siatkowka-do-konca-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 69. Zapraszam na nowy epizod: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/08/dziesiec.html <3

  OdpowiedzUsuń
 70. Zapraszam na nowość: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/08/jedenascie.html <3

  OdpowiedzUsuń
 71. Hejo :*
  Serdecznie zapraszam na nowy 65 rozdział :D
  http://ty-i-ja-i-siatkowka-do-konca-zycia.blogspot.com/
  Pozdrawiam Dooma :)

  OdpowiedzUsuń
 72. http://jedno-twoje-spojrzenie.blogspot.com/2016/08/5-mijamy-sie.html

  OdpowiedzUsuń
 73. Wyczekana i wymęczona ostatnia część historii Zbyszka i Eadlyn ♥

  Zapraszam ♥

  http://zyja-aby-kochac.blogspot.com/2016/08/czesc-iii-polski-londyn.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 74. http://nadzieja-w-moim-sercu.blogspot.com/2016/08/8.html
  Coś, co nie ma związku z siatkówką. Opowiadanie, które jest dla mnie bardzo ważne. O tym, że w życiu nigdy nie jest kolorowo. Pozostaje nadzieja w moim sercu. Nie ma gwarancji, że to życie jest łatwe... Zapraszam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 75. Cześć ;)
  Wpadłam tylko powiadomić, że skomentowałam Twój 7 rozdział na tym blogu o siatkarzach i Amelii (nie pamiętam tytułu :D). Wiem, że jest zakończony, dlatego informuję, bo skoro napisałam komentarz, to chciałabym, żebyś go przeczytała :D Inaczej bez sensu pisać.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 76. http://todayforgetyourpast.blogspot.com/2016/08/rozdzia-iv.html zapraszam na 4 rozdział :))

  OdpowiedzUsuń
 77. Zapraszam do siebie na nowy rozdział:
  http://francuski-sen.blogspot.com/2016/08/09-paryski-spacer.html

  OdpowiedzUsuń
 78. Zapraszam na nowy rozdział, premiera wcześniej:
  http://milosc-to-najpiekniejsze-sacrum.blogspot.com/2016/08/01-prolog.html

  OdpowiedzUsuń
 79. Cześć , przepraszam, że dopiero teraz - Twój nowy rozdział " Fobia jedenasta " zostanie opublikowany jutro o godz. 12 w Katalogu z wyobraźnią.
  Pozdrawiam. ^^

  OdpowiedzUsuń
 80. Zapraszam na nowość: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/09/dwanascie.html <3

  OdpowiedzUsuń
 81. Rozpoczynam coś, co jest dla mnie bardzo ważne. Chciałabym przedstawić Ci historię o miłości, o poczuciu winy i o tym, że nie zawsze można uciec.

  W rolach głównych: Mateusz Bieniek i Zuzanna Mihilewicz.

  http://tajemnica-sumienia.blogspot.com/2016/09/prolog29.html

  OdpowiedzUsuń
 82. Zapraszam do siebie na nowy rozdział:
  http://francuski-sen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. Zapraszam na nowość: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/09/trzynascie.html <3

  OdpowiedzUsuń
 84. http://jedno-twoje-spojrzenie.blogspot.com/2016/09/6-potrzebuje-twojej-miosci.html

  Zapraszam na 6 u Niko!

  OdpowiedzUsuń
 85. http://todayforgetyourpast.blogspot.com/2016/09/rozdzia-v_11.html zapraszam na 5 :))

  OdpowiedzUsuń
 86. Zapraszam bardzo serdecznie na nowy rozdział! Są piłkarze, sam Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski.
  http://milosc-to-najpiekniejsze-sacrum.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 87. Zapraszam na nowość: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/09/czternascie.html <3

  OdpowiedzUsuń
 88. Zapraszam na nowy epizod: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/09/pietnascie.html <3

  OdpowiedzUsuń
 89. http://jedno-twoje-spojrzenie.blogspot.com/2016/09/7-zmienic-zycia-sens.html
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 90. Zapraszam na prolog, wstęp kolejnego opowiadania mojego autorstwa:) W roli głównej Taylor Sander, amerykański siatkarz. Gdybyś tylko znalazła chwilę wolną byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś wpadła i zostawiła po sobie choć najmniejszy ślad:*

  http://zostalismytakskonstruowani.blogspot.com/2016/09/00-nie-mogam-jemu-nie-ulec.html

  OdpowiedzUsuń
 91. Hej! Z tej strony Marcyśka (być może mnie pamiętasz), i chciałabym Cię zaprosić na moje nowe opowiadanie!
  Będzie mi bardzo miło jeśli wpadniesz i zobaczysz moje "nowe dziecko" - opowiadanie.
  zatoniemy.blogspot.com
  Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 92. Zapraszam do siebie na nowy rozdział:
  http://francuski-sen.blogspot.com/2016/10/14-czas-zostawic-wszystko-za-soba.html

  OdpowiedzUsuń
 93. Zapraszam na nowość: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/10/szesnascie.html <3 PS. Do Ciebie z komentarzem wpadnę wieczorem :)

  OdpowiedzUsuń
 94. Ile może zmienić zielone smoothie i trzy lata? Czy ludzie czekają na siebie? Co powie Karol? Jak zareaguje Ola? Kim jest dla nich Aleks? I czy w najważniejszy dzień życia, Karolowi dopisze pogoda?

  brakuje-nas.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 95. http://todayforgetyourpast.blogspot.com/2016/10/rozdzia-vi.html Zapraszam na VI! :D

  OdpowiedzUsuń
 96. Ponad cztery lata temu zaczę­łam szukać rodzi­ców, któ­rzy zostali por­wani do pie­kła. Zaczy­na­łam od czy­ta­nia pamięt­ników matki, w którym opi­sała pra­wie całe życie dzięki temu mogłam poznać jej zna­jo­mych czy wro­gów, któ­rych oczy­wi­ście odwiedzi­łam. Zaczy­na­łam nie­win­nie aż umar­łam i sta­łam się osa­czoną. Powoli dąży­łam do celu, gdy pew­nego dnia natra­fi­łam na mojego przy­szłego przy­ja­ciela - Hadesa. Byłam o krok o dosta­nie się do pie­kła z pomocą demona śmierci i cho­rego nieznanego mi demona.

  http://story-by-livia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 97. Byłaś moim gościem podczas "znikamy",dlatego teraz jeśli masz jakiś pomysł proszę o pomoc w wyborze głównego bohatera na http://bladzimy.blogspot.com/
  liczę na Twoją pomoc :)

  OdpowiedzUsuń
 98. Zapraszam na nowy do siebie:
  http://francuski-sen.blogspot.com/2016/10/15-wspolne-zycie.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 99. „Wątpliwość”


  http://zbawnasodzlego.blogspot.com/?m=1


  Gatunek: Thriller z dużą domieszką romansu i kryminału


  Gdzie leży źródło naszych wątpliwości oraz granica zła? Dlaczego absolutnie nic nie jest takie, jakim się wydaje? Oto wstrząsająca opowieść o grzechach, ukrytych za pozorami przykładnej pobożności.


  Boston, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Leon to młody, tudzież przystojny kapłan, obdarzony nieprzeciętną charyzmą. Widzi przed sobą świetlaną przyszłość. Nigdy również nie zwątpił w słuszność podjętej decyzji. Ale czy na pewno dokonał właściwego wyboru? Pewien późny, jesienny wieczór i jedna zagubiona duszyczka wystarczą, aby wszystko przestało być oczywiste... Zakazana namiętność wywołuje lawinę nieprzewidzianych zdarzeń, których konsekwencjami są makabryczne zbrodnie. Obsesję duchownego stanowi rozwiewanie wszelkich podejrzeń wiernych co do swej prawdziwej – przerażającej natury.


  Mroczne żądze, morderstwa, utrata wiary, bezkarność... Czy można zapobiec głośnemu skandalowi?


  Serdecznie zapraszam na prolog! :3

  OdpowiedzUsuń
 100. http://todayforgetyourpast.blogspot.com/2016/10/rozdzia-vii.html Zapraszam na 7 :))

  OdpowiedzUsuń
 101. Hej!
  Bardzo serdecznie zapraszam na 3 rozdział! :) jest on troszeczkę kontrowersyjny ^^
  zatoniemy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 102. Po nieco dłuższej przerwie zapraszam na nowość: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/10/siedemnascie.html :)

  OdpowiedzUsuń
 103. http://jedno-twoje-spojrzenie.blogspot.com/2016/10/8-wszystko-posypao-sie-jak-domek-z-kart.html
  Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 104. Zapraszam na nowość: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/10/osiemnascie.html <3

  OdpowiedzUsuń
 105. Zapraszam na nowy do siebie:
  http://francuski-sen.blogspot.com/2016/10/17-to-wszystko-kruche.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 106. Witam:) Z całego serduszka chciałabym zaprosić Cię na moje niedebiutanckie opowiadanie :D W roli głównej Jenia Grebennikov - francuski libero.

  Co byś zrobiła wiedząc, że jesteś śmiertelnie chora? Że zostało ci tylko kilka lat życia? Że nie ma dla ciebie ratunku? Właśnie z tym musi poradzić sobie dwudziestopięcioletnia Roxane, której życie wywróciło się do góry nogami wraz z tym wyrokiem. Jak ta informacja wpłynie na jej dotychczasowe życie?

  http://saymegoodbye.blogspot.com/2016/10/prolog.html

  OdpowiedzUsuń
 107. Zapraszam na rozdział pierwszy do Jeni♡

  http://saymegoodbye.blogspot.com/2016/10/jeden.html

  OdpowiedzUsuń
 108. Zapraszam na nowość: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/10/dziewietnascie.html <3

  OdpowiedzUsuń
 109. https://tamta-noc.blogspot.com/
  Zapraszam na nowość, tym razem z siatkówką w tle :) Rozdziały już niedługo będą publikowane, ale bohaterowie już na Ciebie czekają :)

  OdpowiedzUsuń
 110. http://jedno-twoje-spojrzenie.blogspot.com/2016/11/9-trudno-bedzie-zaleczyc-te-rany.html

  OdpowiedzUsuń
 111. "Jedna noc. Niby niewiele, prawda? A jednak może wiele zmienić. Teraz oddałbym wszystko, aby znów móc być z tobą... wiesz?"
  Jeśli masz ochotę i odrobinkę czasu, zapraszam do siebie na nową, skoczną historię z Norwegami w tle. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz :**
  someday-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 112. Zapraszam na nowość: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/11/dwadziescia.html <3

  OdpowiedzUsuń
 113. http://saymegoodbye.blogspot.com/2016/11/po-drugie.html

  Zapraszam bardzo serdecznie♥

  OdpowiedzUsuń
 114. Zapraszam na nowy do siebie:
  http://francuski-sen.blogspot.com/2016/11/19-pierwsze-chwile-z-toba.html

  OdpowiedzUsuń
 115. Zapraszam na nowość na: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/11/dwadziesciajeden.html?m=1 <3

  OdpowiedzUsuń
 116. https://todayforgetyourpast.blogspot.com/2016/11/rozdzia-viii.html Zapraszam na 8 😊

  OdpowiedzUsuń
 117. Hejo :*
  Serdecznie zapraszam na nowy rozdział :)
  Mam nadzieję, że się spodoba ;)
  Pozdrawiam Dooma :)
  http://ty-i-ja-i-siatkowka-do-konca-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 118. W tym tygodniu wyjątkowo wcześniej zapraszam na: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/11/dwadziesciadwa.html <3

  OdpowiedzUsuń
 119. http://saymegoodbye.blogspot.com/2016/11/po-trzecie.html

  Zapraszam♥

  OdpowiedzUsuń
 120. Zapraszam na nowy epizod: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/11/dwadziesciatrzy.html <3

  OdpowiedzUsuń
 121. http://saymegoodbye.blogspot.com/2016/11/po-czwarte.html
  Bardzo przyśpieszona czwórka!♥

  OdpowiedzUsuń
 122. Zapraszam na http://bladzimy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 123. Po małym falstarcie-zapraszam na nowe rozpoczęcie historii. Zupełnie innej historii.
  http://bladzimy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 124. Po raz ostatni zapraszam na: http://seconda-possibilita.blogspot.com/2016/11/epilog.html
  Dziękuję za obecność <3

  OdpowiedzUsuń
 125. Zapraszam na nowość na http://bladzimy.blogspot.com/
  Startujemy :)

  OdpowiedzUsuń
 126. http://todayforgetyourpast.blogspot.com/2016/11/rozdzia-ix.html?m=1 Zapraszam 😊😊

  OdpowiedzUsuń
 127. http://jedno-twoje-spojrzenie.blogspot.com/2016/11/10-epilog.html
  Chociaż epilog pojawił się kilka dni temu, zapomniałam o nim poinformować chyba wszystkich, serdecznie zapraszam na ostatni scenę z życia Saszy i Niko :)

  OdpowiedzUsuń
 128. Zapraszam na wymęczoną piątkę ;)
  http://saymegoodbye.blogspot.com/2016/12/po-piate.html

  OdpowiedzUsuń
 129. Zapraszam na nowość na http://bladzimy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 130. Zapraszam do siebie:
  http://francuski-sen.blogspot.com/2016/12/22-jak-bez-ciebie-mam-zyc.html

  OdpowiedzUsuń
 131. ♥♥
  http://saymegoodbye.blogspot.com/2016/12/po-szoste_9.html

  OdpowiedzUsuń
 132. Zapraszam do siebie na epilog:
  http://francuski-sen.blogspot.com/2016/12/epilog.html

  OdpowiedzUsuń
 133. Zapraszam serdecznie na mały przedświąteczny prezent ode mnie: http://sense-retorn.blogspot.com/2016/12/powrot-zerowy.html <3

  OdpowiedzUsuń
 134. http://retreat-recenzuje.blogspot.com/2016/12/001-remigiusz-mroz-zaginiecie.html
  nie wiem co mnie podkusiło, ale zapraszam 🙂

  OdpowiedzUsuń
 135. Jeśli znudził Ci się wygląd Twojego bloga i pragniesz nieco odświeżyć swoją szatę graficzną zapraszamy do nas. Wykonujemy zamówienia dokładnie, precyzyjnie. Nasza załoga ma miły kontakt z zamawiającym, przez co szablon wygląda tak, jak go sobie wymarzyłaś!
  odwiedź naszą stronę i zamów dla siebie szablon!
  Pozdrawiam
  http://land-of-grafic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 136. https://tamta-noc.blogspot.com/
  https://dwudziesty-czwarty-lipca.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam i liczę na Twoje opinie.

  OdpowiedzUsuń
 137. Serdecznie zapraszam, po dłuugiej nieobecności, do Grebennikova♥

  http://saymegoodbye.blogspot.com/2017/01/po-siodme.html

  OdpowiedzUsuń
 138. DRAMIONE/SCOROSE
  Gdy Hermiona przekracza magiczny próg czterdziestu czterech lat, dostrzega, że coraz więcej rzeczy wymyka jej się spod kontroli. Traci kontakt z własną córką, jej małżeństwo się rozpada, nawet problemy w pracy zaczynają ją przerastać.
  Tymczasem Rose rozpoczyna swój siódmy rok nauki w Hogwarcie i z coraz większym utęsknieniem wypatruje końca szkoły, aby raz na zawsze uwolnić się spod wpływów matki. Nie wie jednak, że zanim doczeka upragnionej samodzielności, będzie musiała zmierzyć się z przeciwnościami, które pokażą jej, czy poradzi sobie w dorosłym życiu bez wsparcia mamy.

  http://droga-do-ciebie.blogspot.com
  Zapraszam. :)

  OdpowiedzUsuń
 139. Zapraszam na historię o miłości,o której należałoby zapomnieć. Jeśli chcesz wsiąść do tego emocjonalnego pociągu razem z April i Mattem - zapraszam na http://wybieram-nas.blogspot.com/p/istniejacy.html

  OdpowiedzUsuń
 140. http://tamta-noc.blogspot.com/2017/01/uzaleznienie-szoste.html?m=1
  Czy są na siebie skazani, czy widać gdzieś wyjście z całej tej sytuacji? Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 141. Razem z April i Mattem ,zapraszam na pierwszą część ich historii.
  http://wybieram-nas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 142. "-Jak myślisz co będzie później? - pytam, kiedy leżymy obok siebie na plaży w Hiszpanii.
  -Jak to co? - pyta zdziwiony - Będziemy żyć długo i szczęśliwie - jego twarz rozjaśnia uśmiech. Po chwili zrywa się z ręcznika, zarzuca mnie na swoje silne ramiona by po chwili skoczyć z pomostu do lazurowej wody. Śmieję się głośno, kiedy po wynurzeniu się z wody jego za długie włosy przyklejają się mu do czoła, a on wygląda jak mop.
  -Masz rację, długo i szczęśliwie - po czym popycham go do wody i uciekam na brzeg wciąż się śmiejąc."

  Zapraszam do siebie na 10 :))
  http://todayforgetyourpast.blogspot.com/2017/01/rozdzia-x.html

  OdpowiedzUsuń
 143. Zapraszam na kolejną część historii April i Matt'a
  http://wybieram-nas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 144. Uwolnij słowo
  Zapraszam do udziału w konkursie na blog miesiąca!

  OdpowiedzUsuń
 145. http://prowokujemy-szczescie.blogspot.com/2017/01/prowokacja-zerowa.html?m=1
  Po śmierci jednej z najważniejszych osób w życiu, nie będzie łatwo. Jak żyć bez niej? Czy będę w stanie funkcjonować bez niego?
  Zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 146. Zapraszam do Mili i Aleksandara. :]
  http://mila-and-aleksandar.blogspot.com
  Mam nadzieję, że wpadniesz i pozostawisz po sobie ślad. xD

  Pozdrawiam. :*

  OdpowiedzUsuń
 147. Zapraszam na nowość na http://wybieram-nas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 148. no cóż, zapraszam serdecznie na wstęp u niejakiego Karola Kłosa:)

  http://always-exist.blogspot.com/2017/01/wstep-czyli-o-przeszosci.html

  OdpowiedzUsuń
 149. Zapraszam na rozdział dziewiąty u Grebennikova♥

  http://saymegoodbye.blogspot.com/2017/01/po-dziewiate.html

  OdpowiedzUsuń
 150. http://dwudziesty-czwarty-lipca.blogspot.com/2017/01/dwa-lata-pozniej-wrzucajac-do.html

  Czekały Cię tysiące niechcianych słów, setki niepotrzebnych spojrzeń i jedna wielka odegrana rola, na którą nie byłaś zupełnie przygotowana.
  Trzeba czytać uważnie, bo fakty odkrywają się przed tobą, jak karty.
  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 151. zapraszam ♥

  http://retreat-recenzuje.blogspot.com/2017/02/002-remigiusz-mroz-kasacja.html

  OdpowiedzUsuń
 152. zapraszam na znów bardzo krótki rozdział u Rox i Jeni:)

  http://saymegoodbye.blogspot.com/2017/02/po-dziesiate.html

  OdpowiedzUsuń
 153. Zapraszam na nowość na http://wybieram-nas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 154. Hejo :*
  Po długiej przerwie serdecznie zapraszam na końcowe rodziały "Dziś oprócz Ciebie nie mam nic". Gdy odrobina wolnego czasu przybędzie miło mi będzie jak wpadniesz do mnie :).
  http://ty-i-ja-i-siatkowka-do-konca-zycia.blogspot.com/2017/02/rozdzia-67.html
  Pozdrawiam Dooma :)

  PS. Jeżeli pamiętasz, pod końcowymi rozdziałami "Żródła" napisałam, że "zepsułaś" mi plany :P. W tym rodziale dowiesz się o co chodzi i chciałabym pionformować, że nie jest to ściągnięty pomysł, nie chciałabym cię tym urazić. Już dawno w planach miałam wprowadzenie tej "części" do życia Bartmanów, jednak czas pozwolił mi na opublikowanie tego dopiero teraz :).

  OdpowiedzUsuń
 155. http://tamta-noc.blogspot.com/2017/02/uzaleznienie-siodme.html?m=1
  Zapraszam na imprezę i pewną grę

  OdpowiedzUsuń
 156. Zapraszam na pierwszy rozdział historii Maxa: http://sense-retorn.blogspot.com/2017/02/powrot-pierwszy.html <3

  OdpowiedzUsuń
 157. http://prowokujemy-szczescie.blogspot.com/2017/02/prowokacja-pierwsza.html?m=1
  Ciężkie przeżycia. Szok po wypadku. Utrata bliskiej osoby. Żałoba i rozpacz. To wszystko, co możesz spotkać u Martyny i Szymona. Nie jest słodko, a rozdziały w żaden sposób nie są oblane lukrem. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 158. Zapraszam do siebie, gdzie pojawił się 11 rozdział :))
  "Przenoszę wzrok na ścianę osłoniętą kiedyś obrazkami pod którymi mieściły się cytaty z piosenek, teksty chłopaków i ich podpisy. W samym rogu fragmentu tej ściany widniał cytat, nabazgrany Twoim pochylonym pismem:
  'Przeżyte chwile nie giną, pozostaną w pamięci i sercu.
  To od ciebie zależy czy będziesz chciała je zatrzymać.
  14.09.2012r.' "
  http://todayforgetyourpast.blogspot.com/2017/02/rozdzia-xi.html

  OdpowiedzUsuń
 159. http://tamta-noc.blogspot.com/2017/02/uzaleznienie-osme.html?m=0
  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 160. Po wypadku samochodowym, z którego tylko ona uchodzi z życiem, osiemnastoletnia Melanie Winchester trafia pod opiekę dziadków. Nastolatka zamyka się w sobie, nie widzi dla siebie żadnej przyszłości i często imprezuje z nowo poznanymi przyjaciółmi: niezauważaną przez zapracowanych, bogatych rodziców Diane, zuchwałym, niestroniącym od kokainy Markiem oraz bawiącym się dziewczynami Leonardem. W maturalnej klasie Melanie poznaje uroczego Kyle'a, który za wszelką cenę próbuje zburzyć jej mury obronne i pokazać, że mimo tego, co ją spotkało, może żyć dalej. Czy uda mu się przekonać dziewczynę, że szczęście czeka tuż za rogiem?

  http://let-me-tell-you-my-story.blogspot.com/

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 161. Będzie krótko, zwięzle i na temat. Nasz pierwszy duet
  http://uwiedz-mnie-dzisiaj.blogspot.com/p/sprawcy-zamieszania.html?m=1
  Zapraszamy bardzo serdecznie!
  Karolina i Ola :)

  OdpowiedzUsuń
 162. http://tamta-noc.blogspot.com/2017/03/uzaleznienie-dziewiate.html
  Marcelina i Tomasz czekają na Ciebie. Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 163. „-Słuchaj Zibi, teraz wyjdę z samochodu i pogadam z nimi, a ty będziesz tu siedział, okej? - ze schowka w podłodze wyjęłam pistolet i przeładowałam go.
  -Co ty robisz i po co ci pistolet?! Ja nigdzie nie zostaję, tylko idę z tobą, nie pozwolę ci iść tam samej - już odpinał pas, ale go powstrzymałam, zapinając jego ręce kajdankami i przekładając je przez kierownicę.
  -Musisz tu zostać. Ja tam pójdę i to załatwię, nie dzwoń na żadną policję czy gdziekolwiek indziej, zaraz wracam. Kocham cię, Zbyszek - pocałowałam go delikatnie i wyskoczyłam z samochodu, chowając pistolet za pasek spodni.
  I takim oto sposobem wpakowałam nas chyba w największe gówno, w jakim kiedykolwiek byłam. A może już byłam w gorszych sytuacjach? Może nic się nie stanie, to będzie zwykła, jednorazowa transakcja. Szkoda, że znowu uwierzyłam nieodpowiedniej osobie. „
  Zapraszam na 12 rozdział, który właśnie się pojawił, rebelliious.
  http://todayforgetyourpast.blogspot.com/2017/03/rozdzia-xii.html

  OdpowiedzUsuń
 164. W imieniu moim i mojej najdroższej Karo mam zaszczyt zaprosić na miniaturkę "Daj mi miesiąc" z Kapitanem Maślakiem.

  "Mateusz Masłowski znowu uratował świat!"

  http://uwiedz-mnie-dzisiaj.blogspot.com/2017/05/tola-mateusz.html

  ściskam, ret.

  OdpowiedzUsuń
 165. Dzień dobry!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki i upominki? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do nowego konkursu literackiego "Już nie zapomnisz mnie" - www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i... co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając cały regulamin na blogu. :) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 166. Witam!
  Na Twoim blogu od dawna nie pojawił się żaden post, a ostatnim jest epilog. Jeśli blog jest zakończony, prosimy o poinformowanie nas o tym w podstronie zmiany.
  Pozdrawiam,
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 167. Witam!
  W związku z tym, że Twój blog należy do naszego katalogu, mamy przyjemność zaprosić Cię do udziału w organizowanym przez nas wakacyjnym konkursie. W puli nagród znajduje się kilka książek, a każdy uczestnik może liczyć na dodatkową reklamę swojego bloga. Mamy nadzieję, że będziemy mogły przeczytać kilka wspaniałych prac, w tym Twoją!
  POST KONKURSOWY

  Pozdrawiam,
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 168. Cześć!
  Serdecznie zapraszam cię na nowy rozdział mojego sensacyjnego opowiadania z naszymi siatkarzami w roli głównej.
  https://morderczyset.blogspot.com/
  A także na dwie historie o Stephanie Antidze
  http://withoutyoumylife.blogspot.com/
  i http://littlehopelittlelove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 169. https://youreyeslooksad.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz zareklamować siebie, nie widzę przeciwwskazań. Ale do tego służy zakładka SPAM, nie komentarze pod postem.